inz. arch. Dagmara Berent

Witaj !

Moją pasją jest pomaganie Wam w tworzeniu nowej przestrzeni, w której zdrowie i kondycja są częścią codziennego życia.
Więc jeśli jesteś gotowy, aby zacząć tworzyć projekt dla Ciebie, to jesteś we właściwym miejscu!

Powiedzieć,

że projektowanie

to moja pasja, to mało

powiedziane.

To coś co kocham ...

Moim celem jest odkrycie i wprowadzenie w życie najbardziej efektywnych rozwiązań, przy wykorzystaniu całego potencjału drzemiącego w danym miejscu. Na szczęście podczas procesu projektowania pozostaje spory margines także na subiektywne, płynące z głębi mojego serca pomysły.

Jestem absolwentką wydziału Architektury i Urbanistyki na kierunku Architektura i Urbanistyka, specjalizacji: Architektura Krajobrazu i Projektowanie Terenów Zieleni.

Od ponad 12 lat projektuję przestrzenie zewnętrzne i muszę przyznać, że nie jest to dla mnie tylko praca- to po prostu sposób życia, cudownie skomplikowany i dający nieprawdopodobną satysfakcję.

Projektowanie ogrodów - Aurea Garden - Dagmara Berent

zamieszkaj

w ogrodzie

Nawet niewielki kawałek przestrzeni wokół domu, można przekształcić w użyteczne i piękne miejsce, które powinno mieć swój własny styl. Tworzę w nich różne pokoje, które stanowią tło dla różnych aktywności, lecz wspólnym mianownikiem tego wszystkiego jest według mnie relaks. Ogrody są po to, żeby w nich żyć. Mają mieć odprężającą właściwość, która działa na nas kojąco. Wierzę, że moje projekty zagospodarowania przestrzeni wokół domu mają znaczący wkład w Wasze życie.

przepis

na

ogród

Moja wizja zagospodarowania przestrzeni wokół miejsc, w których mieszkamy i żyjemy, to naturalnie przedłużane salony, które podczas letnich miesięcy mają szansę stać się centralnym punktem domu. Granice pomiędzy ‘wnętrzem’ i ‘zewnętrzem’ zacierają się.

Nasze projekty i realizacje zdobywają uznanie nie tylko wśród naszych klientów. Kilkukrotnie prezentowane były w telewizji. Wielokrotnie gościliśmy w naszych ogrodach telewizję oraz gazety. Uwielbiam dzielić się swoją wiedzą, dlatego jestem, jestem autorką kilkudziesięciu artykułów.
Zapraszamy do zobaczenia 4 odcinków „Maja w ogrodzie”, w których występują moje projekty i realizacje.

Projektowanie ogrodów - Maja w ogrodzie Aureagarden