mój kontakt

Aurea Garden

Dagmara Berent

Chciał(a)byś nawiązać ze mną współpracę?
Masz w planach stworzenie wymarzonego ogrodu?
Może planujesz rewitalizację przestrzeni woków Twojego domu?
Skontaktuj się ze mną – czekam na kolejne wyzwania być może właśnie od Ciebie.

najczęściej zadawane pytania

Ogrody projektuję dla Klientów z całej Polski i Europy. Współpracuję z firmami z Holandii, Niemiec i Włoch. Po wykonaniu projektu, realizacje ogrodów wykonuję na obszarze w całej Polski i Europy.

Pierwsze spotkanie odbywa się zazwyczaj na posesji Klienta. W szczególnych przypadkach (np. odległa lokalizacja nieruchomości lub zagranica), kontakt może się odbyć drogą elektroniczną lub telefoniczną po wcześniejszym przesłaniu zdjęć lub planu działki.
Podczas spotkania przeprowadzam szczegółowy wywiad. Ustalamy zakresu projektu i poziomu jego komplikacji. Klient na tym etapie odpowiada na pytania dotyczące nieruchomości oraz przedstawia swoje oczekiwania. Efektem tych rozmów jest ustalenie zakresu projektu, oferty cenowej netto projektu oraz terminu jego realizacji.

Abym mogła rozpocząć pracę nad projektem ogrodu, potrzebuję uzyskać informacje takie jak: rzut parteru, rodzaj elewacji, mapka geodezyjna oraz opis techniczny projektu budynku stojącego na posesji.

Profesjonalne podejście oraz wysokie zaangażowanie powoduje, że jestem w stanie sprostać najwyższym wymaganiom moich Klientów. Zajmuję się projektowaniem zieleni zarówno w przestrzeni publicznej jak i prywatnej. Tworzę niepowtarzalny charakter każdego urządzonego ogrodu, a pasja do tego co robię przekłada się na jakość oferowanych usług.

Projekt ogrodu najlepiej jest zamówić rozpoczynając budowę domu. Współpraca przy projektowaniu ogrodu trwa kilka miesięcy, dlatego warto zgłosić się do mnie w momencie gotowych fundamentów budynku.

Czas w jakim powstaje projekt uzależniony jest od wielkości działki, stopnia skomplikowania projektu, układu terenu oraz preferencji i oczekiwań klienta.

Przygotowanie koncepcji projektowej to około miesiąc pracy.

Następnie wprowadzane są  modyfikacje zgodnie z oczekiwaniami Klientów.

Po akceptacji u uzgodnieniu poprawek powstaje projekt.

Realizacja projektu zajmuje średnio kolejne 2-3 miesiące.